IHSM3825ER331L
MFR.Part #
IHSM3825ER331L
JLCPCB Part #
C2052457
Package
SMD,5.7x11.2mm
Description
230mA 330uH 5.07Ω ±15% SMD,5.7x11.2mm Power Inductors ROHS