IHSM3825RE330L
MFR.Part #
IHSM3825RE330L
JLCPCB Part #
C2052475
Package
SMD,11.2x6.4mm
Description
33uH 440mΩ 750mA ±15% SMD,11.2x6.4mm Power Inductors