IHD3EB123L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHD3EB123L
JLCPCB Part #
C1336225
Package
Plugin,D11.68xL22.86mm
Description
12mH 200mA 9.34Ω ±15% 插件,D11.68xL22.86mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS