RNC50J1101FRRSL
MFR.Part #
RNC50J1101FRRSL
JLCPCB Part #
C1825236
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors