IHD3EB183L
MFR.Part #
IHD3EB183L
JLCPCB Part #
C1336294
Package
Plugin,D11.68xL22.86mm
Description
14.8Ω 160mA 18mH ±15% 插件,D11.68xL22.86mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS