TNPW0402909RDETD
MFR.Part #
TNPW0402909RDETD
JLCPCB Part #
C4086401
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount