Y08500R10000F14R
MFR.Part #
Y08500R10000F14R
JLCPCB Part #
C3914829
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 100mΩ 500mW ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount