IHD1ER101L
MFR.Part #
IHD1ER101L
JLCPCB Part #
C17523570
Description
1.1A 100uH 208mΩ 730mA ±15% Plugin,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS