IHD1NA181L
MFR.Part #
IHD1NA181L
JLCPCB Part #
C17666526
Description
180uH 362mΩ 540mA 830mA ±15% Plugin,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS