IHD1ER151L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHD1ER151L
JLCPCB Part #
C17396791
Package
Plugin,D6.8xL17.8mm
Description
150uH 330mΩ 600mA 870mA ±15% 插件,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS