RNC55J9761BRRSL65
MFR.Part #
RNC55J9761BRRSL65
JLCPCB Part #
C3548793
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors