P0805Y2701BBW
MFR.Part #
P0805Y2701BBW
JLCPCB Part #
C4055449
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount