IDC7328ER680M
MFR.Part #
IDC7328ER680M
JLCPCB Part #
C2051270
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
130mΩ 2.3A 3.5A 68uH ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS