IDC7328ER100M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDC7328ER100M
JLCPCB Part #
C6577436
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
10A 10uH 31mΩ 4.3A ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS