PCIS60-102M-RC
MFR.Part #
PCIS60-102M-RC
JLCPCB Part #
C17644427
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
1mH 2.01Ω 530mA 530mA ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS