IDC7328ER681M
MFR.Part #
IDC7328ER681M
JLCPCB Part #
C6061534
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
1.1Ω 1.2A 680uH 720mA ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS