MAL210129682E3
MFR.Part #
MAL210129682E3
JLCPCB Part #
C5794935
Package
Bolt,D50xL88.8mm
Description
-40℃~+85℃ 10.9A@100Hz 100V 19mΩ@100Hz 22.2mm 50mm 6800uF 88.8mm ±20% Bolt,D50xL88.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS