Y0007988R000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0007988R000T0L
JLCPCB Part #
C1475260
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 988Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors