GSOT12-HG3-18
MFR.Part #
GSOT12-HG3-18
JLCPCB Part #
C3699926
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃ 1 115pF 12A@8/20us 12V 13.5V 1uA 26V 312W IEC 61000-4-2 TVS SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS