GSOT12-HE3-18
MFR.Part #
GSOT12-HE3-18
JLCPCB Part #
C1979166
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 1 115pF 12A@8/20us 12V 15V 1uA 26V 312W@8/20us ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS