Y16281K65000Q0W
MFR.Part #
Y16281K65000Q0W
JLCPCB Part #
C4297918
Description
-55℃~+150℃ 1.65kΩ 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount