GSOT12-G3-18
MFR.Part #
GSOT12-G3-18
JLCPCB Part #
C1980133
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 1 115pF 12A@8/20us 12V 15V 1uA 21.2V 312W@8/20us ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS