GSOT08C-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GSOT08C-E3-18
JLCPCB Part #
C3712143
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 160pF 18A@8/20us 19.2V 2 345W 5uA 8V 9V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS