GDZ27B-E3-18
MFR.Part #
GDZ27B-E3-18
JLCPCB Part #
C7281276
Description
1 Independent 100nA@21V 150Ω 150Ω 200mW 26.19V~27.53V 27V SOD-323 Zener Diodes ROHS