IHD3BH102L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHD3BH102L
JLCPCB Part #
C17225987
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
1mH 560mA 800mA 844mΩ ±15% Plugin,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS