GDZ20B-E3-18
MFR.Part #
GDZ20B-E3-18
JLCPCB Part #
C6954215
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15V 100Ω 19.52V~20.39V 200mW 20V 85Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS