GDZ24B-E3-18
MFR.Part #
GDZ24B-E3-18
JLCPCB Part #
C6049873
Description
1 Independent 100nA@19V 120Ω 200mW 23.72V~24.78V 24V SOD-323 Zener Diodes ROHS