FLCX50K000Q
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FLCX50K000Q
JLCPCB Part #
C1482387
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 250mW 50kΩ ±0.02% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS