Y078536R5000B9L
MFR.Part #
Y078536R5000B9L
JLCPCB Part #
C1466553
Description
-55℃~+125℃ 36.5Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS