FLCX90K000Q
MFR.Part #
FLCX90K000Q
JLCPCB Part #
C1485423
Description
-25℃~+155℃ 250mW 90kΩ ±0.02% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS