FLCY50K000A
MFR.Part #
FLCY50K000A
JLCPCB Part #
C1485912
Description
-25℃~+155℃ 250mW 50kΩ ±0.05% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS