ERL325K6200FKEB500
MFR.Part #
ERL325K6200FKEB500
JLCPCB Part #
C3385321
Description
-65℃~+175℃ 1W 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors