ERL325K6200FKEK500
MFR.Part #
ERL325K6200FKEK500
JLCPCB Part #
C3466239
Description
-65℃~+175℃ 1W 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors