P0805E1182BNT
MFR.Part #
P0805E1182BNT
JLCPCB Part #
C4286015
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS