ERL3210K000FKEA500
MFR.Part #
ERL3210K000FKEA500
JLCPCB Part #
C3433563
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors