ERL3210K000GKEA500
MFR.Part #
ERL3210K000GKEA500
JLCPCB Part #
C3406321
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors