TNPW1206365KBYEA
MFR.Part #
TNPW1206365KBYEA
JLCPCB Part #
C4222846
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS