RNC65J2210FRB14
MFR.Part #
RNC65J2210FRB14
JLCPCB Part #
C3444281
Description
-65℃~+175℃ 221Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors