ERL3211K000FKEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL3211K000FKEA500
JLCPCB Part #
C3430983
Package
Plugin,D4.8xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors