ERL2060K400FKEA500
MFR.Part #
ERL2060K400FKEA500
JLCPCB Part #
C3454636
Description
-65℃~+175℃ 500mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors