ERC5047K500FHEK500
MFR.Part #
ERC5047K500FHEK500
JLCPCB Part #
C3556409
Description
-65℃~+175℃ 100mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS