TNPU080514K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU080514K0BZEN00
JLCPCB Part #
C4013657
Description
-55℃~+125℃ 125mW 14kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS