Y5077100K000T9L
MFR.Part #
Y5077100K000T9L
JLCPCB Part #
C1492375
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS