ERL07330R00GKEB500
MFR.Part #
ERL07330R00GKEB500
JLCPCB Part #
C3472916
Description
-65℃~+175℃ 250mW 330Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors