ERL07300R00GKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL07300R00GKEB500
JLCPCB Part #
C3542709
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 300Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors