TNPW04028K20BEED
MFR.Part #
TNPW04028K20BEED
JLCPCB Part #
C2088656
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS