ERL07430R00GKEB500
MFR.Part #
ERL07430R00GKEB500
JLCPCB Part #
C3555333
Description
-65℃~+175℃ 250mW 430Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors