ERC551M7800FEEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC551M7800FEEA500
JLCPCB Part #
C3574394
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.78MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS