AZ23C7V5-G3-18
MFR.Part #
AZ23C7V5-G3-18
JLCPCB Part #
C7218137
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@5V 300mW 50Ω 7.13V~7.88V 7.5V 7Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS