RN65C1500FB14
MFR.Part #
RN65C1500FB14
JLCPCB Part #
C3374110
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors